Şirket Profili

2001 yılında kurulan BEKOM, kısa zamanda iletişim altyapısı sektöründe başarılı çalışmalara imza atmıştır. Çözüm üretici ve sistem bütünleştirici bir firma olarak hedefimiz kurumları 21.yy global rekabet koşullarına hazırlayabilmek için gerekli iletişim altyapısını oluşturmaktır.

Hedeflerimize erişebilmek için, iletişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, çok hızlı şekillenen yeni teknolojiler hakkındaki bilgilerimizi sürekli güncelleştirmekte ve kurumsal müşterilerimizle paylaşmaktayız.

BEKOM iletişim kurulduğu tarihten itibaren konusunda deneyimli ve eğitimli uzman kadrosuyla (CCNA, CCNP, NM, SDH sertifikalı) kurumsal müşteri tabanına transmisyon ağları, yerel alan ağları ve geniş alan ağları ile ilgili kurulum, bakım ve proje bazında danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Çalışma alanı içinde bulunan transmisyon teknolojileri konusunda proje bazında danışmanlık, montaj ve bakım hizmetleri sunarak ülke çapında bir çok kurumsal müşteriye hizmet vermektedir.

2001 yılından buyana, mobil data sistemleri ve GSM altyapısı konusunda Dünya’nın tartışmasız lideri olan Ericsson’un Optik SDH sistemlerinin proje bazlı danışmanlık, kurulum ve bakım konularında tek yetkili servisi konumundadır. Şu anda Türkiye’de büyük şehirlerde (Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa) Türk Telekom A.Ş.’nin kurulu optik transmisyon altyapısının %70 oranından fazlası Ericsson’un optik ağ çözümlerini içermektedir. Turkcell’ in kurulu optik ve kablosuz iletişim ağ yapısının tümü Ericsson’un çözümlerini içermektedir.

Günümüzde sabit ve mobil data kullanımı ve data hatlarındaki trafik her geçen gün artmaktadır. İletişimin kalitesi ve kesintisiz sürdürülebilmesi en önemli noktadır. Bu bağlamda BEKOM yukarıda adı geçen müşterilerin sürekli data akışının sağlanması için Ankara merkezli, İstanbul ve İzmir de dahil olmak üzere üç bölge ofisinde konularında uzman kadrosuyla günün 24 saati ve haftanın 7 günü Türkiye’nin bütün illeri için proje bazlı danışmanlık, arıza ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Yurt dışında konularında eğitimler almış olan mühendis kadrosuyla ve çözüm ortaklarıyla beraber, kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre iletişim sistemleri konusunda proje bazlı her türlü çözümü sunmaktadır.


Politikalarımız

Bekom İletişim Çevre Politikası

Çevre, canlıların yaşamları boyunca ilişkilerini sürdürdükleri ve karşılıklı olarak etkileşim içinde bulundukları fiziki, biyolojik, sosyal, ekonomik ve kültürel ortamdır.

Çevre sorunları, insanlardan kaynaklanan sorunlardır. İnsanların çevre konusunda doğru davranışlar kazanabilmesi, bu doğrultuda eğitilmesi büyük önem taşımaktadır. Bekom İletişim olarak, çevre korumacılığını kendi işletmemizden başlatırsak bu yönde yapılacak çalışmalara da katkıda bulunmuş oluruz.

Bekom İletişim olarak amacımız; Çevrenin korunması ve iyileştirilmesi, gelecek nesiller, insanlık ve sürdürülebilir turizm hareketi için daha sağlıklı ve güvenli bir çevreyi sağlamaktır.

Hedeflerimiz;

• Gelecek kuşaklardan emanet aldığımız çevreyi temiz ve sağlıklı olarak teslim etmek,
• Sürdürülebilir yaşam ve turizm için yaşanabilir bir dünyayı gelecek nesillere bırakmak,
• Başlattığımız çevrecilik hareketi ile sadece Bekom İletişim Ailesi bireylerini değil, tüm çevre işletmeleri ve çalışanlarını etkilemek ve sinerjiyi yaratmak,
• Uygarlığın gereği olan daha az çöpü üretmek,
• Doğa ile uyumlu yaşamak, havayı, suyu, doğal yaşamı korumak,
• Yeşili korumak ve çoğaltmak,
• İsraf etmemek, kazanmak,
• Bilinçli bir tüketici olmak, gereksiz tüketimleri ve israfları önlemek, doğanın korunmasına katkıda bulunmak,
• Kullanılmış ambalajların ve diğer değerlendirilebilir atıkların genel çöpten ayrı ve temiz toplanmasını sağlamak ve geri kazanım sağlamaktır.

Genel Müdür
İlker Yusuf ŞaşkınİSG Politikamız

Kuruluş olarak,

• Sunduğumuz tüm hizmet ve üretim aşamalarında, müşterilerimizin, personelimizin ve diğer ilgili diğer şahısların sağlığını ve güvenliğini tehlikeye atacak durumları belirlemek ve gerekli tedbirleri almak,
• İş sağlığı ve güvenliği konusunda müşterilerimizi, personelimizi ve diğer ilgili diğer şahısların bilinçlenmesini sağlamak,
• İş sağlığı ve güvenliği sistemimizi geliştirmek ve sürekli iyileştirmek
• Yürürlükteki İş sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yasal mevzuatlara uygun çalışmak.
• Faaliyetlerimizde iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini belirlemek ve uygulatmaktır.
Bekom İletişim © 2010, Itagnes Studio